SYSTEM 3E NA MEC I BEX ASIA

SYSTEM 3E NA MEC I BEX ASIA

"Jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z Systemem 3E na budowę pierwszego domu z bloczków 3E w Nowej Zelandii"

"Uważam, że ten System jest wspaniały. Myślę, że to przełomowa technologia i System 3E wniesie nową jakość do branży budowlanej."

We wrześniu ARIA prezentowała po raz drugi w tym roku System 3E na targach budowlanych. Po „World of Concrete” w Las Vegas przyszedł czas na BEX (Build Eco Expo) i MCE (Mostra Convegno Expocomfort) Asia w Singapurze. Eksperci branżowi ze wschodniej półkuli odkrywali tajniki Systemu 3E, doceniając innowacyjność wynalazku, deklarując chęć współpracy i podpisywania umów. Przejdź do filmu.

Poznaj mieszkancow domu 3E, cz. 2

Poznaj mieszkancow domu 3E, cz. 2

"W Systemie 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w różnych warunkach pogodowych i cena."

 

Zapraszamy do obejrzenia drugiego wywiadu z mieszkańcem domu budowanego w Systemie 3E. Tym razem złożyliśmy wizytę Panu Łukaszowi, który stawia okazałą posesję w Jabłonnej pod Warszawą. Po zakończeniu budowy, odwiedzimy Pana Łukasza raz jeszcze, żeby przedstawić efekt końcowy. Oglądaj video.

SYSTEM 3E NA TARGACH MCE/BEX ASIA W SINGAPURZE

SYSTEM 3E NA TARGACH MCE/BEX ASIA W SINGAPURZE

Już 12 września System 3E weźmie udział w największych targach zielonego rynku budowlanego w Azji. MCE/BEX Asia 2017 w Singapurze, to okazja aby pokazać się wśród międzynarodowych wystawców innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań z branży budowlanej.

„Udział w tragach jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie Systemem 3E oraz rosnącą liczbę zapytań ofertowych napływających z tej części świata” – mówi Dariusz Lewandowski, zarządzający ARIA Fund. „Planujemy serię spotkań biznesowych z potencjalnymi inwestorami, wykonawcami i architektami z tamtego regionu” – dodaje Łukasz Czapliński, dyrektor ds. rozwoju Systemu 3E.

Obaj panowie spotkają się również z lokalnymi mediami.

Wydarzenia BEX/MCE będziemy relacjonować Państwu na bieżąco.

NOWOCZESNA FABRYKA ELEMENTÓW SYSTEMU 3E NA FINISZU

NOWOCZESNA FABRYKA ELEMENTÓW SYSTEMU 3E NA FINISZU

W Radomsku, w centralnej Polsce, dobiega końca budowa nowoczesnej fabryki elementów Systemu 3E. Zdjęcia powietrzne wykonane z dronów przedstawiają silosy, hale produkcyjne, wiaty do składowania gotowych wyrobów oraz piec do ekspandacji perlitu. Fabryka zaspokoi międzynarodowy popyt przez kilka pierwszych lat funkcjonowania.

Zakład nie będzie emitował szkodliwych substancji do atmosfery, ma w pełni zautomatyzowaną produkcję i będzie używał ciepła powstałego podczas obróbki perlitu do zapewnienia optymalnych warunków termicznych w magazynie dojrzewania elementów. Dzięki temu jest Ekologiczny, Ekonomiczny i Energooszczędny tak, jak System 3E. Przewidziany start produkcji planowany jest na ostatnie kwartały bieżącego roku.

System 3E na FTBS

„Banki Spółdzielcze i ich klienci czekaja na kolejne etapy rozwoju Systemu 3E.”

Za nami Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2017, które odbyło się w Warszawie w dniach 23- 24 maja. Było ono zwieńczeniem rozmów i spotkań z potencjalnym partnerem Systemu 3E -  Bankami Spółdzielczymi. Klienci i inwestorzy mieli szansę odkryć System 3E i poznać zespół ARIA odwiedzając stoisko i oglądając prezentację prezesa Dariusza Lewandowskiego na temat rewolucji w budownictwie, jaką niesie System 3E i innowacyjnego sposobu dotarcia do klienta przez siec banków.

Poznaj mieszkańców Domu 3E

"Podczas wybierania tego systemu, główną uwagę zwróciliśmy na szybkość budowy, koszty materiałów i koszt budowy."

Zapraszamy na serię wywiadów z mieszkańcami domów zbudowanych w Systemie 3E. Gospodarzami pierwszego spotkania są Sebastian, Kasia i ich córeczka Zuzia z Bud Zosinych na Mazowszu.

Oglądaj video

LINIA PRODUKCYJNA SYSTEMU 3E W KOREI POŁUDNIOWEJ

Zaraz po lutowej wizycie przedstawicieli InterConsTech w Polsce, Prezes ARIA,
Dariusz Lewandowski i Łukasz Czapliński, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Systemu 3E, udali się do Korei Południowej na zaproszenie Prezesa Zarządu ES group, doktora Jong-Hyun Kima. Do ES Group, notowanej na seulskiej giełdzie, należą m.in. spółki Hwangkum Steel&Tech, eSang Networks, eSang M&C, U-Steel, IKA FIARS, Korea Digital Media School i InterConsTech. Ta ostania, potencjalny partner Systemu 3E, wybudowała w samej Korei Południowej 2 400 mostów.

Do spotkania doszło 23 lutego na targach budowlanych Kyung Hyang Housing Fair (2 000 wystawców i 150 000 odwiedzających), których organizatorem jest właśnie ES group. Następnego dnia przedstawiciele ARIA i Systemu 3E udali się na teren fabryki InterConstech, gdzie wyznaczono już lokalizację planowanej linii produkcyjnej i domu pokazowego zbudowanego w Systemie 3E.

SYSTEM 3E MAGNESEM DLA POTENTATÓW BRANŻY BUDOWLANEJ

SYSTEM 3E MAGNESEM DLA POTENTATÓW BRANŻY BUDOWLANEJ

W dniach 7 – 8 lutego dyrektor  Interconstech, Pan Alex Woo, zwiedził fabrykę Systemu 3E w Radomsku, zakład Badawczo – Rozwojowy w Chełmku oraz dostawcę linii produkcyjnej w Krakowie. Interconstech to gigantyczna korporacja specjalizująca się w konstrukcjach z betonu - mostach i drogach - z siedzibą w Seulu.  Na początku marca z podobną wizytą zapowiedział się inwestor z Nowej Zelandii, który chce stawiać domy w Systemie 3E na swoim lokalnym rynku. 

Ponadto po targach w Las Vegas nie przestają napływać kolejne zapytania: o budowę domów pokazowych na Florydzie, Karaibach i w Meksyku czy też możliwość  dystrybucji Systemu 3E na Węgrzech, we Włoszech, Meksyku, Nowej Zelandii, Korei Południowej oraz USA.

SYSTEM 3E W MEDIACH W USA

SYSTEM 3E W MEDIACH W USA

Wiadomość o rewolucyjnym Systemie 3E, wprowadzanym na rynek amerykański przez ARIA, szybko dotarła na Wschodnie Wybrzeże USA. Gazeta Polish Daily News nie kryje zachwytu nad wynalazkiem. "Na targach budowlanych w Las Vegas ich technologia zrobiła furorę. Często porównywana jest do Apple'a w branży budowlanej" – pisze redaktor Aleksandra Slabisz

Link: http://ariafund.com/2017/02/09/system-3e-i-aria-w-mediach-w-usa/