Case study – Grzybowo

Cieszymy się, że jako DOM 3E możemy realizować życzenia naszych inwestorów o ich wymarzonych miejscach do życia i odpoczynku. Jedną z inwestycji, z której jesteśmy dumni jest duży, nowoczesny dom w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, koło Kołobrzegu.

Przestronne, widne wnętrze o powierzchni 290 m2 tworzy przestrzeń, w której chce się mieszkać. Pokaźne poddasze użytkowe o wielkości 180 m2 stanowi dodatkową przestrzeń do adaptacji. Uroku dodaje mu ciekawie zaaranżowany taras – idealny na ciepłe, spokojne poranki przy kawie. Ogromną przestrzeń dopełnia zielony ogród. Dom jest nie tylko piękny, ale też ekologiczny – jego ściany zostały wzniesione w technologii SYSTEM 3E – bez zaprawy i szkodliwej chemii. Życie w takiej przestrzeni jest zdrowe i bezpieczne – naturalne materiały wykluczają pojawienie się alg, pleśni czy grzybów. Jest to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi, ale też rozwiązujące problemy alergików i astmatyków.

„Postanowiłem wybudować dom w technologii SYSTEM 3E. Dzięki jej ponadprzeciętnym właściwościom mój dom będzie ciepły i zdrowy – bez grzybów, alg i pleśni. Kompleksową budową zajmuje się DOM 3E i jakość obsługi przerosła moje najśmielsze oczekiwania.” – takimi słowami naszą współpracę podsumował pan Waldemar, nasz Inwestor.

Elementy z perlitu sprawiają, że budynek jest nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny i energooszczędny. Doskonałe parametry termoizolacyjne użytego surowca sprawiają, że dom nie potrzebuje docieplenia. Zimą rachunki za ogrzewanie będą niższe niż w domu wybudowanym metodą tradycyjną. Latem zaś, pomimo upałów, ściany nie będą się nagrzewać a w pomieszczeniach będzie panowała optymalna temperatura.

“Nawet jeśli nie grzejemy w tym domu – a jest jesień – ściany są ciepłe” – mówi pan Waldemar.

Budowanie w SYSTEMIE 3E jest szybkie i proste – całą inwestycję zrealizowaliśmy w bardzo krótkim czasie. Klucze do domu w stanie deweloperskim przekazaliśmy już po 10 miesiącach! Ekipa budowlana, która wznosiła ściany, liczyła tylko 6 osób, a przy całym projekcie pracowało 28 wykonawców. Dom wyposażyliśmy w ogrzewanie podłogowe na parterze, zapewniając mieszkańcom dodatkowy komfort. Budynek posiada pełen system rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Na dachu zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną, która stanowi dodatkowe źródło produkcji energii elektrycznej.

Realizacja domu przerosła oczekiwania nie tylko inwestora, ale też nasze. Jesteśmy dumni, że możemy realizować tak wymagające projekty. Nie możemy doczekać się kolejnych!