Dołącz do rewolucji w budownictwie

SYSTEM 3E to technologia, która nadała nowe znaczenie budownictwu. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnych metod budowlanych na rzecz jednowarstwowych ścian z perlitu bez docieplenia i zbędnej chemii. Nasze domy są ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. Dołącz do nas i realizuj swoje inwestycje w technologii, której ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak!

Budowanie w SYSTEMIE 3E jest szybkie i proste. Elementy 3E łączą się na zasadzie klik-klik – bez zaprawy. Doskonałe właściwości termoizolacyjne perlitu pozwoliły nam na zrezygnowanie z dodatkowych materiałów dociepleniowych, takich jak wełna mineralna czy szkodliwy styropian. Dzięki temu proces budowy domu jest znacznie krótszy niż w przypadku konwencjonalnego budownictwa. Praca jedynie 4 osób przy budowie domu o powierzchni 150 m2 generuje oszczędności czasowe rzędu 58 dni roboczych. Ściany domu jednorodzinnego powstają w 24 godziny! Dzięki temu możliwe jest podjęcie realizacji większej ilości projektów i szybszy zwrot z inwestycji, co z perspektywy dewelopera jest bardzo korzystnym i wydajnym finansowo rozwiązaniem.

Do wznoszenia ścian w technologii SYSTEM 3E wystarczy godzinne szkolenie. Brak konieczności posiadania wykwalifikowanej ekipy budowlanej znacznie ułatwia dostęp do siły roboczej i obniża koszty zatrudnienia pracowników. SYSTEM 3E ogranicza także potrzebę inwestowania w specjalistyczny sprzęt budowlany taki jak betoniarka, piła do cięcia czy maszyna do mieszania zaprawy. Budowanie z 3E może się odbywać przez 365 dni w roku, bez względu na warunki pogodowe, czy temperaturę powietrza lub podłoża. Krótszy czas realizacji inwestycji oznacza też niższy koszt operacji logistycznych na placu budowy.

Domy budowane w technologii 3E są ekologiczne i oddychające. Brak konieczności stosowania warstw dociepleniowych sprawia, że powstała przestrzeń jest zdrowa i bezpieczna dla rodzin z dziećmi, alergików i astmatyków. Użycie naturalnego minerału, jakim jest perlit redukuje do zera ryzyko powstania alg, grzybów i pleśni w przestrzeniach ściennych. Realizacja inwestycji w technologii przyjaznej środowisku umożliwia podniesienie cen lokali i tym samym – większy zarobek dla dewelopera. Ekologia jest bowiem tym, na czym zależy inwestorom, i za co są w stanie zapłacić więcej.

Jesteśmy dumni, że ambasadorem technologii SYSTEM 3E jest Grzegorz Krychowiak, który aktywnie promuje ją i powstałe w niej inwestycje. Dołącz do nas – buduj w sposób szybki i prosty, spełniając marzenia ludzi o ekologicznym, ekonomicznym i energooszczędnym domu!