Jak możesz wyróżnić swoją inwestycję?

Klienci z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi, a co za tym idzie – coraz bardziej wymagający. Jak sprostać ich oczekiwaniom? Deweloperzy sięgają po interesujące rozwiązania dotyczące wyglądu i funkcjonalności mieszkań i domów. Czym zatem wyróżnić swoją inwestycję? SYSTEM 3E proponuje technologię przyjazną środowisku – ekologiczną i energooszczędną, czyli taką, jakiej pożądają inwestorzy.

Technologia SYSTEM 3E to pierwsza innowacja w branży budowalnej od czasu wynalezienia betonu komórkowego. Dlaczego? Zrezygnowaliśmy bowiem z tradycyjnego sposobu wznoszenia ścian przy użyciu zaprawy na rzecz Elemenów 3E z perlitu – naturalnego i oddychającego minerału. Łączymy je metodą klik-klik – błyskawicznie! Właściwości perlitu sprawiają, że domy, które budujemy są ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. Ze względu na ponadprzeciętne parametry termoizolacyjne naszego materiału z Elementów 3E można wznosić ściany jednowarstwowe, a więc bez docieplenia. Co to znaczy? Przez cały rok zapewniona jest optymalna temperatura pomieszczeń – niezależnie od pogody. Kolejną właściwością perlitu, która doda wartości Twojej inwestycji jest wysoka paroprzepuszczalność ścian, która oznacza brak ryzyka wystąpienia wilgoci, pleśni czy grzybów. SYSTEM 3E gwarantuje komfort i bezpieczeństwo rodzinom z dziećmi, a zwłaszcza alergikom i astmatykom.

Czas budowy i finalizacja kolejnych etapów w terminie, to niewątpliwie istotne czynniki dla Twojego klienta. Budowa w SYSTEMIE 3E jest czysta i prosta. Elementy 3E łączą się na zasadzie metody klik-klik – poprzez zacisk, bez użycia zaprawy. Tym sposobem ściany domu jednorodzinnego jesteśmy w stanie zbudować w 24 godziny. Brak konieczności używania zaprawy czy kleju minimalizuje przerwy technologiczne związane z warunkami pogodowymi i przestojami w dostawie wody i prądu. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że cały proces jest suchy i pozbawiony odpadów budowlanych, a jego czas jest znacznie skrócony, w porównaniu do tradycyjnych metod, używanych przez niemal wszystkich deweloperów.

Powodów, które różnicują popyt względem nowopowstających inwestycji jest bardzo dużo. Doskonała lokalizacja – oznaczająca dla jednych centrum dużego miasta, a dla drugich bliskość natury – tym mogą kierować się klienci wybierając inwestycję. Nowoczesny wygląd, standard premium lub niestandardowe wyposażenie budynków mieszkalnych w siłownię lub basen niewątpliwie zwracają uwagę konsumentów. SYSTEM 3E nie wyklucza żadnego z powyższych, dodaje natomiast najważniejszą według nas wartość – gwarancję jakości i bezpieczeństwa w ekologicznych, ekonomicznych i energooszczędnych czterech kątach. Jesteśmy dumni z tego, że zaufał nam Grzegorz Krychowiak, który został nie tylko naszym inwestorem, ale także ambasadorem i aktywnie promuje SYSTEM 3E. Dołącz do rewolucji i wyróżnij swoje inwestycje ekologią!