Jak możesz zaoszczędzić czas i zarobić więcej?

Trzy strony, które są najbardziej zaangażowane w proces powstawania domu to: inwestor, deweloper i wykonawca. Na etapie planowania budowy kluczowe jest szczegółowe omówienie każdego z jej aspektów, by uniknąć między nimi ewentualnych nieporozumień. Dla każdej ze strony jest jednak jasne, że najważniejszym celem jest to, by inwestycję zrealizować jak najszybciej, wychodząc na tym korzystnie finansowo – a zgodnie z powiedzeniem „czas to pieniądz”, jedno jest z drugim mocno powiązane. SYSTEM 3E proponuje optymalne rozwiązanie, pozwalające budować najwyższej jakości domy w ekspresowym tempie.

SYSTEM 3E to polska technologia, która zrewolucjonizowała rynek budowlany. Tradycyjne metody wznoszenia ścian zastąpiliśmy Elementami 3E z perlitu – naturalnego surowca pochodzenia wulkanicznego. Dzięki ich charakterystycznemu kształtowi możliwe jest wznoszenie ścian bez użycia zaprawy, a wyjątkowe właściwości perlitu sprawiają, że nie wymagają one docieplenia.

Ściany domu jednorodzinnego 3E o powierzchni 120 m2 powstają w 24 godziny. W przypadku tradycyjnych metod budowlanych – w dwa tygodnie. Co wpływa na tak znaczną różnicę? Budynki w technologii 3E wznoszone są z Elementów 3E, które produkujemy w naszej fabryce w Radomsku. Dysponujemy 22 typami zunifikowanych elementów, które łączą się przez zacisk – metodą klik-klik. Wyeliminowanie zaprawy znacznie skraca czas budowy – wykluczone są wszelkie roboty mokre, a co za tym idzie, przestoje w pracach spowodowane przerwami w dostawie wody zredukowane są do zera. Ponadto, doskonałe właściwości termoizolacyjne perlitu sprawiają, że ściany 3E nie potrzebują docieplenia – stosujemy jedynie klej, siatkę i tynk. Technologia wznoszenia budynków 3E jest prosta i szybka – ryzyko popełnienia błędu przez pracownika jest niewielkie. Co więcej, budowa nie jest ograniczona warunkami pogodowymi – prace mogą odbywać się niezależnie od temperatury powietrza oraz podłoża. Wszystko to sprawia, że czas budowy domu jednorodzinnego jest skrócony nawet o 3 miesiące.

Krótszy czas budowy oznacza nie tylko niższy koszt inwestycji, ale także niższe koszty współpracy z ekipą budowlaną. Do realizacji inwestycji w SYSTEMIE 3E niepotrzebna jest wykwalifikowana siła robocza – wystarczy godzinne szkolenie, które organizujemy w naszej fabryce w Radomsku lub bezpośrednio na placu budowy. Gwarantuje to większą dostępność pracowników oraz niższe koszty ich zatrudnienia. Budując z 3E możesz podjąć się wielu inwestycji i rotować między nimi swoimi pracownikami. Co więcej, nasza technologia ogranicza użycie sprzętu elektromechanicznego przy procesie budowy (betoniarki czy piły budowlanej), co obniża ryzyko wystąpienia wypadków przy pracy, a przez to zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Brak konieczności stosowania pylących i szkodliwych materiałów dociepleniowych zmniejsza potrzebę wyposażenia pracowników w środki ochrony osobistej i nie wpływa negatywnie na ich zdrowie. Krótszy czas realizacji inwestycji oznacza też niższy czas wynajmu tymczasowego mieszkania dla ekipy budowlanej.

DOM 3E zaprasza do współpracy wykonawców chętnych budować w innowacyjnej – ekologicznej i energooszczędnej – technologii. Oferujemy korzystny finansowo program partnerski dla współpracujących z nami firm wykonawczych. Dołącz do nas i już teraz buduj w technologii przyszłości!