Jak wybór technologii może wpłynąć na przyszłe zyski?

Budowa domów jednorodzinnych to z perspektywy dewelopera coraz trudniejsze zadanie. Wymagania konsumentów rosną, a firmy muszą szukać rozwiązań, które pozwolą spełnić ich oczekiwania, jednocześnie dbając o własny interes. Jak podejść do inwestycji, by jak najwięcej na niej zarobić, nie obniżając przy tym jakości? SYSTEM 3E proponuje rozwiązanie pozwalające budować nowoczesne domy w ekologiczny i ekonomiczny sposób.

Budownictwo jest jedną z najmniej innowacyjnych branż – wciąż wykorzystywane są rozwiązania obecne na rynku od 100 lat. Tymczasem oczekiwania konsumentów stale rosną – większa dostępność wiedzy o materiałach bezpośrednio wpływa na to, że jakość staje się ważniejsza od metrażu. Ceny materiałów oraz usług bezpośrednio przekładają się na wartość lokali podczas sprzedaży. Kluczowe jest znalezienie technologii, która jest efektywna kosztowo, jednocześnie spełniając obowiązujące normy budowlane. Jak zatem wypośrodkować działania, by obie strony były usatysfakcjonowane?

SYSTEM 3E jest technologią, która rewolucjonizuje rynek budowlany – to pierwsze tak duże osiągnięcie od czasu wynalezienia betonu komórkowego. Wykorzystywane dotychczas metody zastąpiliśmy elementami z perlitu – naturalnego minerału, dzięki któremu budynki są ekonomiczne, ekologiczne i energooszczędne. Nie używamy zaprawy i szkodliwej chemii, a dzięki doskonałym parametrom termoizolacyjnym perlitu zrezygnowaliśmy także z docieplenia.

SYSTEM 3E to technologia stosująca proste rozwiązania. Do budowy DOMU 3E niepotrzebna jest wyspecjalizowana siła robocza – wystarczy godzinne szkolenie, zapewnione przez naszą firmę. Nasze rozwiązania pozwalają realizować inwestycje w rekordowo szybkim tempie. Elementy 3E nie wymagają zaprawy ani docieplenia, dzięki czemu ściany domu jednorodzinnego jesteśmy w stanie wznieść w jeden dzień. Redukujemy przestoje związane z opóźnieniami w dostawach – dostawcą materiałów ściennych jesteśmy my. Szybkość realizacji wpływa na generowane oszczędności – m.in. przy kosztach operacji na placu budowy i zaangażowania siły roboczej. Oddanie budynku do użytku w szybszym tempie bezpośrednio przyspiesza proces sprzedażowy, a tym samym – zwiększa obroty. Realizując inwestycje szybciej, deweloper może podjąć ich więcej, rotując pracownikami między poszczególnymi obiektami.

Dla konsumentów coraz ważniejsze stają się kwestie ekologii – ludzie chcą̨ pracować i mieszkać w budynkach, które mają pozytywny wpływ na środowisko. Domy energooszczędne to rozwiązanie coraz częściej dostarczane przez deweloperów. Zastosowanie nowoczesnych technologii bezpośrednio wpływa na komfort życia mieszkańców i korzystnie wpływa na ponoszone przez nich koszty eksploatacyjne. Dzięki użyciu ekologicznych materiałów możliwe jest podniesienie cen lokali i zwiększenie przychodów. Podnosząc standard inwestycji jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów o bardziej zasobnym portfelu – tym samym zarabiając więcej. Kwestia finansowa nie jest jedyną korzyścią płynącą z ekologicznego budowania – dzięki zainwestowaniu w technologię zrównoważoną środowiskowo firma wpisuje się w trend ekologii, jednocześnie zyskując na wartości w oczach potencjalnych klientów. Wizerunek i prestiż to miary, których nie da się kupić.

Dołącz do rewolucji w budownictwie i buduj w technologii przyszłości! Jesteśmy dumni, że naszym ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak, który aktywnie promuje SYSTEM 3E i realizowane w nim inwestycje. Ekologia jest przyszłością architektury – zainwestuj w nią już teraz, by razem z nami wyznaczać trendy, a nie za nimi podążać!