Program partnerski dla deweloperów

Rynek budowlany to jedna z najmniej kreatywnych branż – cały czas korzysta z rozwiązań sprzed ponad stu lat. Mimo tego oczekiwania klientów wciąż rosną – zależy im na tym, żeby ich miejsce zamieszkania pasowało do ich stylu życia i wpisywało się w obecnie panujące trendy. Dostępność wiedzy o materiałach oraz rosnąca świadomość sprawiają, że konsumenci chcą żyć w sposób przyjazny środowisku. Jak podołać temu wyzwaniu? SYSTEM 3E proponuje program partnerski dla deweloperów, chcących budować w sposób ekologiczny, ekonomiczny i energooszczędny.

SYSTEM 3E to polska technologia, która rewolucjonizuje proces budowy. Tradycyjne metody budowlane zastąpiliśmy Elementami 3E z perlitu, naturalnego minerału. Brak konieczności zastosowania zaprawy i docieplenia sprawia, że domy wybudowane w 3E są ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. Dlaczego zrezygnowaliśmy z zaprawy? Precyzyjnie wyprofilowane elementy łączą się przez zacisk – metodą klik-klik. Doskonałe właściwości termoizolacyjne surowca sprawiają zaś, że ściany nie potrzebują materiałów dociepleniowych. Dzięki temu możemy realizować inwestycje w ekspresowym tempie – technologia 3E pozwala skrócić czas budowy nawet o 3 miesiące. Ściany domu jednorodzinnego 120 m2 powstają w jeden dzień!

Technologia SYSTEM 3E znakomicie odpowiada na oczekiwania współczesnych Klientów. Podczas procesu projektowania elementów przyświecało nam marzenie o ekologicznym, nieszkodliwym dla środowiska domu. I udało nam się je spełnić! Zarówno produkcja elementów, jak i proces wznoszenia ścian są przyjazne naturze. Ściany domów 3E są czyste i oddychające – nie pojawi się w nich pleśń, grzyby czy algi. To rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi, astmatyków i alergików. Projektowane domy są energooszczędne – zastosowanie perlitu sprawia, że zbędna jest wełna mineralna czy szkodliwy styropian. Pomieszczenia doskonale akumulują ciepło i zachowują optymalną temperaturę niezależnie od pogody, generując tym samym oszczędności na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie.

Dołącz do nas i zrealizuj swoją inwestycję w technologii, której ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak! Nasi doradcy i eksperci zapewnią Ci wiedzę, która pozwoli zwiększyć zyski, budując ekologiczne domy w bardzo szybkim tempie. Naszym partnerom biznesowym oferujemy szkolenia oraz dostęp do technologicznego know-how. Na każdym etapie projektu otrzymasz konsultację bieżących zagadnień projektowych. Nasi specjaliści zapewnią Ci także wsparcie merytoryczne podczas rozmów z klientami. Elementy 3E produkujemy niezależnie, w naszej fabryce SYSTEM 3E w Radomsku (woj. łódzkie). Dzięki temu możesz mieć pewność, że potrzebne do Twojej inwestycji materiały ścienne dotrą do Ciebie na czas w niezmienionej cenie.