Program partnerski dla wykonawców

Rynek budowlany to jedna z najmniej kreatywnych branż – cały czas wykorzystywane są rozwiązania sprzed ponad stu lat. Mimo tego oczekiwania klientów wciąż rosną – zależy im na tym, żeby ich miejsce zamieszkania pasowało do ich stylu życia i wpisywało się w obecnie panujące trendy. Dostępność wiedzy o materiałach oraz rosnąca świadomość sprawiają, że konsumenci chcą żyć w sposób przyjazny środowisku. Jak podołać temu wyzwaniu? SYSTEM 3E proponuje program partnerski dla wykonawców, chcących budować w sposób ekologiczny, ekonomiczny i energooszczędny.

SYSTEM 3E to polska technologia, która rewolucjonizuje proces budowy. Tradycyjne metody budowlane zastąpiliśmy Elementami 3E z perlitu, naturalnego minerału. Brak konieczności zastosowania zaprawy i docieplenia sprawia, że domy wybudowane w 3E są ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne. Dlaczego zrezygnowaliśmy z zaprawy? Precyzyjnie wyprofilowane elementy łączą się przez zacisk – metodą klik-klik. Doskonałe właściwości termoizolacyjne surowca sprawiają zaś, że ściany nie potrzebują materiałów dociepleniowych. Dzięki temu możemy realizować inwestycje w ekspresowym tempie – technologia 3E pozwala skrócić czas budowy nawet o 3 miesiące. Ściany domu jednorodzinnego 120 m2 powstają w jeden dzień!

Technologia SYSTEM 3E znakomicie odpowiada na oczekiwania współczesnych klientów. Podczas procesu projektowania elementów przyświecało nam marzenie o ekologicznym, nieszkodliwym dla środowiska domu. I udało nam się je spełnić! Zarówno produkcja elementów, jak i proces wznoszenia ścian są przyjazne naturze. Ściany domów 3E są czyste i oddychające – nie pojawi się w nich wilgoć, pleśń czy grzyby. To rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi, astmatyków i alergików. Projektowane domy są energooszczędne – zastosowanie perlitu sprawia, że zbędna jest wełna mineralna czy szkodliwy styropian. Pomieszczenia doskonale akumulują ciepło i zachowują optymalną temperaturę niezależnie od pogody, generując tym samym oszczędności na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie.

SYSTEM 3E pozwala budować znacznie szybciej niż tradycyjne metody. Wykluczyliśmy wszelkie roboty mokre, a co za tym idzie – budujemy w każdych warunkach, niezależnie od temperatury powietrza czy podłoża. Rezygnując z zaprawy, zminimalizowaliśmy także przerwy technologiczne związane z brakiem dostępu do wody lub prądu. Wznoszenie ścian 3E jest nie tylko szybkie, ale też proste. Do tego procesu niepotrzebna jest wykwalifikowana siła robocza – wystarczy, że zapiszesz swoich pracowników na godzinne przeszkolenie, organizowane przez naszych specjalistów w fabryce SYSTEM 3E w Radomsku (woj. łódzkie) lub przeprowadzimy je bezpośrednio na placu budowy. Budowanie z 3E generuje oszczędności zarówno czasowe, jak i finansowe – m.in. związane ze specjalistycznym sprzętem, czy zakwaterowaniem ekipy budowlanej. Szybsze ukończenie realizacji pozwala na podjęcie kolejnych i rotowanie pracownikami między nimi.

Dołącz do nas i buduj w technologii, której ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak! Dla współpracujących z nami wykonawców przygotowaliśmy system prowizyjny, który zapewni korzyści finansowe nie tylko Tobie, ale także Twoim klientom. Nasi doradcy i eksperci zapewnią Ci wiedzę, która pozwoli poszerzyć umiejętności i budować ekologiczne oraz energooszczędne domy. Ekipom budowlanym oferujemy szkolenia oraz dostęp do technologicznego know-how. Na każdym etapie projektu nasi specjaliści wspomogą Cię fachową wiedzą i instrukcjami. Elementy 3E produkujemy niezależnie, w naszej fabryce SYSTEM 3E w Radomsku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że materiały dotrą na czas, w niezmienionej cenie.