Podejmij współpracę
z najlepszymi

Twoi klienci chcą żyć pięknie i komfortowo – w wyjątkowym, niepowtarzalnym i nowoczesnym miejscu. SYSTEM 3E umożliwia realizację nawet najbardziej śmiałych projektów architektonicznych. Dołącz do nas i twórz bez ograniczeń!

Skontaktuj się z nami

Doradztwo i szkolenia

Zostań ambasadorem najnowocześniejszej technologii SYSTEM 3E

Zobacz jakie to proste – nasi doradcy i praktycy nauczą Cię, jak budować w SYSTEMIE 3E. Wszystkim nowym partnerom biznesowym oferujemy szkolenie, a na każdym etapie projektu i realizacji otrzymasz wsparcie naszych inżynierów.

  • Dostęp do technologicznego know-how
  • Szkolenia na start
  • Konsultacje bieżących zagadnień projektowych
  • Dostęp do materiałów
  • Wsparcie merytoryczne podczas rozmów z Klientem

Terminy szkoleń

Miejsce

Fabryka SYSTEM 3E w Radomsku (woj. łódzkie)

Skontaktuj się z nami

Korzyści
ze współpracy

System prowizyjny

Dla współpracujących z nami architektów przygotowaliśmy dedykowany system prowizyjny. Zaprojektowany przez Ciebie dom w SYSTEM 3E oznacza zatem nie tylko korzyści dla Twoich klientów, ale również dla Twojej firmy. I to korzyści finansowe!

Kreatywne projekty

SYSTEM 3E to 6 podstawowych Elementów 3E uwalniających kreatywność! Elementy 3E nawiązują do stożka Morse’a. Dzięki temu precyzyjnie klinują się w ścianie. Każdy element rozrysowany jest w projekcie architektonicznym. W naszej technologii zaprojektujesz więc nowoczesne bryły – wyjątkowe budynki, które zachwycą Twoich klientów.

Kompleksowa oferta

Stwórz kompleksową ofertę dla swoich klientów. Z nami zaprojektujesz, ale także – poprzez spółkę DOM 3E – wybudujesz dom. Zyskasz dostęp do naszego know-how. Weźmiesz udział w prestiżowych konferencjach i sympozjach. Twoje usługi wyróżnimy certyfikatem.

Doradztwo i szkolenia

Zobacz jakie to proste – nasi doradcy i praktycy nauczą Cię, jak projektować i budować w SYSTEM 3E.
Wszystkim nowym partnerom biznesowym oferujemy szkolenie, a na każdym etapie projektu i realizacji wsparcie naszych inżynierów.

Dostęp do technologicznego know-how

Szkolenia na start

Certyfikaty i rekomendacje

Konsultacje bieżących zagadnień projektowych

Dostęp do materiałów

Wsparcie merytoryczne podczas rozmów z Klientem

Potrzebujesz pomocy?
Budujemy w zgodzie z EKO