Podejmij współpracę
z najlepszymi

Świadomość Twoich klientów wzrasta. Chcą żyć w sposób ekologiczny, energooszczędny i ekonomiczny. SYSTEM 3E perfekcyjnie odpowiada na te oczekiwania. Dołącz do nas i wyróżnij swoją inwestycję!

Skontaktuj się z nami

Doradztwo i szkolenia

Zostań ambasadorem najnowocześniejszej technologii SYSTEM 3E

Zobacz jakie to proste – nasi doradcy i praktycy nauczą Cię, jak budować w SYSTEMIE 3E. Wszystkim nowym partnerom biznesowym oferujemy szkolenie, a na każdym etapie projektu i realizacji otrzymasz wsparcie naszych inżynierów.

  • Dostęp do technologicznego know-how
  • Szkolenia na start
  • Konsultacje bieżących zagadnień projektowych
  • Dostęp do materiałów
  • Wsparcie merytoryczne podczas rozmów z Klientem

Terminy szkoleń

Miejsce

Fabryka SYSTEM 3E w Radomsku (woj. łódzkie)

Skontaktuj się z nami

Korzyści
ze współpracy

Wyróżniona inwestycja

Elementy 3E mają ph = 12,5. To oznacza, że stanowią idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z alergią. Ponadto, proces produkcji elementów jest nisko energochłonny co sprawia, że ma neutralny wpływ na środowisko naturalne. Wyróżnij swoją inwestycję ekologicznym podejściem!

Szybka i opłacalna budowa

SYSTEM 3E charakteryzuje się szybką i prostą budową. Unikalny, precyzyjny kształt Elementów 3E czterokrotnie skraca czas wznoszenia ścian – 1 m2 w 4,5 minuty! To wymierne korzyści finansowe. Ponadto, nasza ściana ma tylko 35 cm – to najcieńsza ściana na rynku spełniająca obowiązujące normy (atrakcyjny PUM).

Dostępność materiału

Elementy 3E powstają w fabryce SYSTEM 3E w Radomsku (woj. łódzkie). Cieszymy się tą niezależnością. Dzięki temu i Ty masz pewność, że elementy ścienne na realizowaną przez Ciebie inwestycję przyjadą na czas. I nie zmieni się ich cena!

Doradztwo i szkolenia

Zobacz jakie to proste – nasi doradcy i praktycy nauczą Cię, jak projektować i budować w SYSTEM 3E.
Wszystkim nowym partnerom biznesowym oferujemy szkolenie, a na każdym etapie projektu i realizacji wsparcie naszych inżynierów.

Dostęp do technologicznego know-how

Szkolenia na start

Certyfikaty i rekomendacje

Konsultacje bieżących zagadnień projektowych

Dostęp do materiałów

Wsparcie merytoryczne podczas rozmów z Klientem

Potrzebujesz pomocy?
Budujemy w zgodzie z EKO