Poznaj ludzi, którzy
stoją za rewolucją

SYSTEM 3E stworzyli wybitni naukowcy i inżynierowie. Współpracuj z ludźmi, których wyróżnia profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Więcej
Poznaj nas

O firmie

Powierz swoje plany wybitnym fachowcom – naukowcom, inżynierom, projektantom i budowlańcom. Zaufaj zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Budują jak nikt inny w Polsce, stosując autorskie rozwiązanie SYSTEM 3E. Wyznaczają nowe standardy branży budowlanej. Realizują Twoje, ale także własne marzenia o domach energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych.

Fabryka

W naszej fabryce w Radomsku produkujemy Elementy 3E, gwarantując partnerom ciągłość dostaw i wysoką jakość produkcji. Nad całym procesem sprawujemy pełną kontrolę.

Poznaj nasz zespół

Działamy w Twoim interesie. Jesteśmy tu po to, by na dobre wymienić standardy tradycyjnego budowania na nowoczesne, o wysokich parametrach technicznych. Dysponujemy technologią, dzięki której możesz znacznie przyspieszyć tempo realizacji inwestycji, oszczędzić czas i pieniądze.

Mirosław
Kausa

Mirosław Kausa

Mirosław Kausa

Inspektor Nadzoru Technologii SYSTEM 3E

Magister inżynier budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Do tej pory swoje umiejętności rozwijał prowadząc prestiżowe projekty w branży budowlanej, takie jak budowa osiedla 19 Dzielnica czy stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA. Obecnie jest odpowiedzialny za realizację budowy domów w technologii System 3E przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Do jego obowiązków należy optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz poszerzanie oferty projektów domów, a także przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii budowy w Systemie 3E.

Email

Dariusz
Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji SYSTEM 3E

Inżynier budownictwa oraz absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując przy realizacji projektów, takich jak budowa Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN, salonu samochodowego Volkswagena czy budynku mieszkalnego Nova Atmosfera. W firmie System 3E odpowiada za organizację logistyki budowy, skompletowanie podwykonawców niezbędnych do realizacji całego procesu inwestycyjnego oraz przygotowanie oferty sprzedażowej dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Email

dr Patryk
Bolimowski

dr Patryk Bolimowski

dr Patryk Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości SYSTEM 3E

Wykształcenie techniczne w zakresie chemii oraz materiałoznawstwa zdobywał w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii, gdzie w 2017 r. uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie w Bristolu. Swoje umiejętności doskonalił koordynując projekty badawczo-rozwojowe w zakresie materiałów konstrukcyjnych do zastosowań w przemyśle inżynieryjnym. W Systemie 3E zajmuje się dbaniem o jakość produkowanych elementów i ich doskonaleniem, zapewnieniem zgodności produktu z istniejącymi normami oraz prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych.

Email

Grzegorz
Balcerowicz

Grzegorz Balcerowicz

Grzegorz Balcerowicz

Kierownik Zakładu Produkcyjnego SYSTEM 3E

Absolwent Politechniki Częstochowskiej, na której ukończył kierunki inżynieria produkcji oraz zarządzanie i marketing, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Przez lata zdobywał doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w takich firmach jak EFFECTOR S.A., YAWAL S.A. czy METAL PLAST Sp. z o.o. Od 2017 r. jest kierownikiem zakładu produkcyjnego System 3E, gdzie przede wszystkim nadzoruje jego funkcjonowanie. Jest również odpowiedzialny za przeprowadzanie prób technologicznych, nadzór nad jakością produkcji i uruchamianie nowych procesów produkcyjnych.

Email

Dariusz
Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Prezes Zarządu SYSTEM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Email

Piotr
Budnik

Piotr Budnik

Piotr Budnik

Wiceprezes Zarządu SYSTEM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Email

Katarzyna
Kolmus

Katarzyna Kolmus

Katarzyna Kolmus

Prokurent SYSTEM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Email
Potrzebujesz pomocy?
Budujemy w zgodzie z EKO