Zobacz realizacje
i projekty tworzone z SYSTEM 3E

Wśród partnerów mamy deweloperów, architektów i wykonawców. Mamy w swoim portfolio wiele realizacji i projektów, z których jesteśmy dumni. Dołącz do nas!

Więcej
Realizacje
Potrzebujesz pomocy?

Budowa domu
w Warszawie Wesołej

Cytat

Budynek rośnie w oczach. Do technologii 3E przekonała mnie szybkość budowy i brak konieczności ocieplania, materiał sam z siebie jest bardzo ciepły. Widziałem też ich inne realizacje – czysto, szybko, sprawnie. Dodatkowo bardzo mi pomogli w sprawach urzędowych.

Maciej

Skontaktuj się z nami

Domek BOHO
w Trębaczewie

Cytat

DOM 3E, zrealizował w Trębaczewie kolejny domek na zgłoszenie: projekt BOHO. Wzniesienie ścian oraz wykonanie więźby dachowej zajęło ekipie w sumie 6 godzin. Technologia SYSTEM 3E sprawia, że budowa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu budujemy szybciej. Elewacja przy tej realizacji została wykonana według projektu Klienta – firma DOM 3E jest otwarta na wszystkie pomysły i sugestie!

Szymon, kierownik budowy

Skontaktuj się z nami

Domek pokazowy
w Radomsku

Cytat

Przy fabryce w Radomsku wybudowaliśmy mały domek w technologii SYSTEM 3E. Wszystko poszło bardzo sprawnie – ściany i więźbę dachową wykonaliśmy w jeden dzień! Obecnie prowadzimy w nim spotkania z kontrahentami, jest referencją na szkoleniach, które realizujemy dla wykonawców oraz pełni funkcję domku pokazowego dla klientów indywidualnych.

Grzegorz

Skontaktuj się z nami

Przestronny dom
nad morzem

Cytat

Postanowiłem wybudować dom w technologii SYSTEM 3E. Dzięki jej ponadprzeciętnym właściwościom mój dom będzie ciepły i zdrowy – bez grzybów, alg i pleśni. Kompleksową budową zajmuje się DOM 3E i jakość obsługi przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Waldemar

Skontaktuj się z nami

Nadmorskie domki
wypoczynkowe

Cytat

Współpracę z rozpoczęliśmy w tym roku. Budujemy 4 domki wypoczynkowe BOHO na terenie naszego ośrodka. W związku z tym, że budynki mają 35 m2 powierzchni nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Dzięki technologii SYSTEM 3E z domków będzie można korzystać przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Wojciech

Skontaktuj się z nami

Wymarzony dom
rodzinny

Cytat

Dezycję o budowie podjęliśmy spontanicznie, kupiliśmy działkę, następnie podpisaliśmy umowę na budowę naszego pierwszego domu. W technologii SYSTEM 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w każdych warunkach pogodowych. Rozpoczęliśmy budowę w lutym – nie było z tym problemu. Trudno mi z czymkolwiek porównać technologię 3E, gdyż nie spotkałem się do tej pory z niczym podobnym.

Łukasz

Skontaktuj się z nami

Osiedle
Leśna Awangarda

Cytat

Wybraliśmy dom w Leśnej Awangardzie w Lipkowie – osiedlu realizowanym w technologii SYSTEM 3E. Jesteśmy miłośnikami przyrody, dlatego poszukiwaliśmy rozwiązania budowlanego z neutralnym wpływem na środowisko. Taki właśnie jest SYSTEM 3E. Ekologiczny i zdrowy. Dla nas, otaczającego nas świata, a przede wszystkim dla naszej ukochanej wnuczki.

Skontaktuj się z nami

Elegancka willa
w nowoczesnym stylu

Cytat

Technologia SYSTEM 3E doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych projektach, takich jak budowany przez naszą firmę dom w Izabelinie. Ponad 300 m2, wyjątkowa architektura i nowoczesne rozwiązania technologiczne – tak będzie wyglądał ten dom. Realizujemy go szybko, sprawnie i na czystej budowie!

Marek, Kierownik Budowy

Skontaktuj się z nami

Przytulny dom
wśród zieleni

Cytat

Pierwsza zima była sprawdzianem i okazało się, że w domu jest ciepło. Zdecydowanie ciepło. Było kilka strasznie zimnych dni, a my nie zauważyliśmy nic. Każdy jest zadziwiony, że dom nie ma żadnego ocieplenia, typu styropian z zewnątrz i wewnątrz.

Kasia i Sebastian

Skontaktuj się z nami

Ciepły i przytulny
dom w Zgierzu

Cytat

Na budowę mojego domu elementy 3E z perlitu dostarczył DOM 3E – przypilnował i nadzorował proces wznoszenia ścian. Budowa w SYSTEM 3E jest intuicyjna, prosta i szybka. Elementy łączą się ze sobą idealnie. Rzeczywiście nie trzeba stosować zaprawy! Jestem bardzo zadowolony.

Leszek

Skontaktuj się z nami
Budujemy w zgodzie z EKO